Európska prehliadka by mohla presunúť hlavné mesto, aby znížila nepríjemné spojenie Wentworth

Bounty vo výške 100 000 libier bolo zrušené, tento mesiac sa odhalilo. Či už hrali hrozbu narušenia majstrovstiev BMW PGA Wentworth Residents Association alebo nie, je samozrejme otvorená dohadom.

Iba tí, ktorí sa chcú pripojiť k klubu, bude teraz účtovaný absurdný poplatok £ 125.000. Členovia a obyvatelia spoločnosti Wentworth – na pozemku s Bet365 celkovým počtom domov zhruba 5,5 mld. Sk – vyhrali deň, v nádhernom triumfu proletariátu. Nechcem sa smiať vzadu. Ešte stále nie je jasné, aké budú úplné náklady na členstvo v roku 2017. Táto neuspokojivá dráma postavila európsku cestu do pomerne ťažkej situácie, a to ešte pred tým, ako jej nový generálny riaditeľ Keith Pelley riskoval hnev BMW Trvá na tom, že májový turnaj nie je koniec koncov “vlajkovou loďou” v kalendári súťaže.Zdá sa, že dlhodobá asociácia spoločnosti Golf s golfom sa v žiadnom prípade nepredpokladá, že prekročí súčasné dohody. Pelley je tiež chápané ako vidieť budúcnosť pre prehliadku mimo Wentworth; Postoj, ktorý je na rozdiel od pripútanosti, zdá sa, že ostatní športoví Bet 365 zákonodarcovia cítia svoje vlastné centrály.

Pelleyho eso karta je to, že Európska prehliadka je na základni v Wentworth veľmi lukratívna. Bolo navrhnuté, aby niekoľko miliónov libier bolo možné vyrobiť z predaja lokality, v ktorej sa nachádza približne 150 zamestnancov spolu s parkovacím miestom.Jeden pohľad na čísla pripojené k predaju nehnuteľností v oblasti Wentworth robia tento odhad ako rozumný.

Nielen, že Tour dosiahne cieľ verejných Bet365 bonus vzťahov tým, že sa odstráni z domu nevhodného golfového prostredia, Z výraznej sumy by zvýšila túžbu Pelleyho aspoň snažiť sa poskytnúť hráčsku alternatívu k členom USA. A to je obchod; Peňažné rozhovory.

Pelley bol na svojich plánoch vzrušený, ako to posilnili okolnosti spojené s nadchádzajúcou peňaženkou Italian Open. Záleží na hrách Európskej Tour jasne; Rímska túžba usporiadať olympijské hry v roku 2024 významne zvýšila investície do golfu, čo súvisí s ich úspešným rozdelením na Ryder Cup 2022.Pelley sa taktiež nevyhnutne ponorí do nových sponzorských trhov čoskoro.

Dá sa bezpečne vyvodiť, že Reignwood by rád vlastnil a rozvíjal miesto administratívnej budovy európskej cesty. Kľúčovým nedostatkom v meste Wentworth je ubytovanie, pričom len 16 izieb je umiestnených v existujúcom klube. Relevantná výhrada? Zmluva uzavretá združením Wentworth Residents Association stanovuje, že blok, v ktorom sa nachádza Európska prehliadka, sa môže použiť len na účely športovej administrácie. To isté združenie, to Bet365 stavky znamená, kto pôvodne šiel do vojny s Reignwoodom, ale neskôr oznámil “obrovský krok správnym smerom” k otázkam členstva v klube. Wentworth’s West Course, ktorý je hostiteľom európskej turné, Bude znovu a znova prebudovaný v priebehu tohtoročného turnaja.A opäť Ernie Els “povedie” projekt; Čím ponechali divákov, aby sa pýtali, čo môže ponúknuť Juhoafrická republika, ktorá je dramaticky odlišná od široko kritizovaného úsilia posledného desaťročia. Napriek tomu je Wentworth prinajmenšom vďačný za to, že sa pokúša zlepšiť miesto, ktoré každoročne priťahuje rôzne úrovne kritiky od profesionálov.

Centrála európskej turné nebude mať v súčasnej podobe ničoho. Je to zlé, že potrebujete upgrade, na začiatok. Obe Tour a Reignwood popreli, že na nehnuteľnosť nebola vydaná žiadna ponuka alebo že rokovania prebiehajú v súčasnosti. Pozerajte sa však na tento priestor – vzájomný prospech môže priniesť úžasné veci.

zdroj: http://bet365mobil.doodlekit.com/