Island má na pohľad Euro 2016 a dokazuje, že výzvou na Svetový pohár nebol žiadny výkyv

Nádeje Islandu zahynuli proti Chorvátsku v play-off. Strana Nika Kováča bola príliš silná a stávky boli príliš vysoké. Táto výzva prišla príliš skoro na mladý tím Lars Lagerback. Veľkosť tejto príležitosti bola príliš veľa pre Island, ktorý nemal žiadne skúsenosti s hraním na tejto úrovni a Chorvátsko im dalo objektovú lekciu o tom, ako hrať pod tlakom, vyhral 2-0 v súhrne aj napriek tomu, že Mario Mandzukic prehral na červenú kartu V prvej polovici druhej etapy. Zatiaľ čo Chorvátsko odišlo do Brazílie, Island odišiel, aby olizoval svoje rany. Napriek tomu tam nebol žiadny moping, žiadny pocit, že sa o to ľúto.Jednoduché dosiahnutie play-offov bolo pre Island vynikajúcim a nebývalým úspechom, keďže boli medzi najnižšími semenami v šálke šiestich, keď sa kvalifikačné bet365 remízy uskutočnili v júni 2011 a od straty do Chorvátska prešli silnou silou. Jedna dvere sa zatvorili, takže minulý rok strávili ďalším kopaním. Miesto vo futbale Euro 2016 je ich stratou. Skúmanie toho, že sa nepodarilo kvalifikovať sa na majstrovstvá sveta, ich nezbavilo. Má opačný účinok. Island pokračoval v raste a keď v piatok v noci porazili Českú republiku v Reykjavíku, budú vrcholom skupiny A. Ide o päť a sedem bodov mimo Holandska a Turecka.

[Island bol v novembri porazený českými hráčmi, prehrali 2-1 napriek skórovaniu skorého gólu a strana Pavla Vrba je neporazená v piatich zápasoch. Bude to nepríjemné protivníci. Vrba premýšľa o tom, že Tomáš Necid alebo Milan Škoda sú vpredu. Je pripravený na bitku. “Obaja sú podobným typom útočníka – povedal by som” Kollerish “,” povedal Vrba, pripomínajúci šesťstopáčika bývalého útočníka Českej republiky Jan Koller. “Majú radi boj s loptou. Obhajcovia Islandu sú bet 365 nekompromisní a fyzickí, takže to môže byť výhodou. ”

Napriek tomu sa Čechovia nebudú tešiť na cestu do Reykjavíku. Island porazil Turecko 3: 0 doma v ich úvodnom víťazstve a nasledovalo to s ich nezabudnuteľným 2-0 víťazstvom nad Holandskom. Holanďania boli ohromení. Pred Islandom nikdy nestratili.Facebook Twitter Pinterest Kari Arnason na Islande vyčistil svoju líniu napriek nátlaku Robina van Persie počas víťazstva Islandu 2-0 v Holandsku v októbri. Fotografia: VI-obrázky cez Getty Images

Výsledok poslal šoky do Európy. Holandsko bolo semifinalistami na majstrovstvách sveta. Porazili Španielsko 5-1. Majú Arjen Robben a Robin van Persie. Oni by nemali prísť o Island.

Napriek tomu to nebola žiadna náhoda. Island je ťažká a dobre vyvŕtaná strana. Pracujú tvrdo navzájom a udržiavajú štyri čisté listy v prvých piatich kvalifikáciách. Len Belgicko má lepší defenzívny rekord. Napriek tomu, že Islandu nechcú dobrovoľne pripustiť, Island je spokojný s tým, že bude hrať na prestávke, ak bude najlepšie vyhrať.Len Belgicko, Španielsko, Anglicko, Chorvátsko a Poľsko dosiahli viac ako 12 cieľov. Gylfi Sigurdsson, ich dvojjazyčný hrdina proti Holandsku, je ich najlepším strelcom so štyrmi gólmi. Zástupca Swansea City prijal zodpovednosť. Soggiorno je spolu s Kolbeinnom Sigthorssonom a Birkirom Bjarnasonom najdôležitejším bet365 bonus hráčom na Islande s ohľadom na cieľ, kreativitu, schopnosť udržať loptu v úzkých situáciách a ohrozenie Súpravy. Jedinou obavou je, že Island sa na ňu veľmi spolieha. Možno príde čas, keď bude potrebovať útočníkov, aby prijali časť bremena. Gylfi Sigurdsson z Swansea je najlepším strelcom Islandu v kvalifikačnej kampani Euro 2016 so štyrmi gólmi. Fotografia: Dimitris Legakis / Athena Picture Agency

Eidur Gudjohnsen, najlepší hráč na Islande, je stále členom tímu na 36.Aj keď už nie je ich najvplyvnejším hráčom, bývalý Chelsea a Barcelona vpred majú veľa naučiť svojich mladších spoluhráčov. Jeho medzinárodná kariéra sa zdala byť minulý rok a minul prví štyri kvalifikácie, Napriek tomu ho Lamberback odvolal po vstupe do Boltona Wanderersa v decembri a na svojom návrate si označil začiatok, keď v marci v Kazachstane získal 3-0 víťazstvo v Islandu.

, Boli to kedysi dodatočné úvahy, šľahali chlapcov, ktorí nikdy nedokázali snívať o kvalifikácii na veľký turnaj. Teraz sa objavila nová generácia; Väčšina tohto družstva pokročila v mládežníckych tímoch spoločne. Po dlhé roky ostré islandské zimy znemožnili mladým ľuďom trénovať a rozvíjať sa.V minulosti mali dobrých hráčov, ale zriedka v rovnakom čase a zriedka ako výsledok infraštruktúry krajiny. Prirodzený talent vždy nájde spôsob, ako sa rozmraziť.

To sa zmenilo, keď boli zavedené umelé ihriská v interiéri. “Je to pravdepodobne prvá generácia schopná hrať po celý rok na Islande,” povedal Gudjohnsen v roku 2013 Guardian. “Teraz prichádzajú a využívame výhody.” Odvtedy Máme približne ďalších 10 ľudí v celej krajine. Futbal sa hrával päť mesiacov ročne tu – šesť mesiacov maximálne, a potom to bolo len predsezónne alebo krytý futbal na drevených podlahách. Nebolo to rovnaké. Toto je prvá generácia schopná hrať po celý rok.V zahraničí sa presťahovali, všetci v pomerne mladom veku, aby si rozvíjali vlastnú kariéru. ”

Teraz, keď deti môžu trénovať po celý rok, nemali by to byť záblesky v panve. “Je to hlavný dôvod pre neustály tok islandských talentov do iných krajín,” hovorí Vidir Sigurdsson, športový editor Morgunbladid. “Máme okolo 100 futbalistov profesionálne hrať v zahraničí – nie je to tak zlé pre národy 320 000!” Vymenovanie skúseného bývalého švédskeho manažéra Lagerback bol tiež rozhodujúcim faktorom pri náraste Islandu. “Lagerback prišiel na Island v presne ten správny okamih, aby viedol tých sľubných hráčov s jeho skúsenosťami a štruktúrou,” hovorí Vidir Sigurdsson. “Jeho asistent Heimir Hallgrimsson, ktorý je teraz spoločným manažérom s Lagerbackom, je tiež šikovným trénerom, ktorý robí silné duo so Švédom.Lagerback to všetko videl so Švédskom a od prvého dňa vnucuje vieru a dôveru, že tento tím má možnosť ísť do veľkej súťaže. ”

Island ešte musí cestovať do Holandska a Turecka , Avšak táto viera bude ešte silnejšia, ak porazí Českú republiku.

zdroj: http://bonusuri-pariuri.com/anglicky-trevor-bayliss-podporuje-ben-stokes-aby-sa-zotavil-z-posledneho-prepadu-t20/