Liverpoolské ihriská Jeffreyho Humblea ukazujú prínos hry grassroots

Zatiaľ čo Fifa je zapletený do svojho najnovšieho korupčného škandálu, 600 mladých ľudí zo štyridsiatich klubov Premier League a Football League konvergovalo na Jeffrey Humble pre každoročný Premier League Kicks Cup. Podujatie znamenalo oficiálne otvorenie miesta v Liverpoole, ktoré financuje Premier League a FA Facility Fund vo výške 650 000 libier, ktorú poskytla futbalová nadácia a ďalších 100 000 libier poskytlo charitatívna organizácia Merseyside Youth Association, ktorá spravovala Miesto od roku 1927. Diskusia o futbalu ako prostriedku nádeje bet365 stavky nemohla byť včasnejšia vzhľadom na hanbu, ktorá sa rozvinula v Zürichu.

Program Premier League Kicks je spustený v spolupráci so spoločnosťou Sport England a policajnými silami na celoštátnej úrovni.Takmer 43 000 mladých ľudí sa podieľalo na možnostiach voľného futbalu, koučingu a rozhodovania ponúkaných komunitnými programami v 50 profesionálnych kluboch, pričom 75% zo stoviek zúčastnených miest sa nachádza v 30% najviac znevýhodnených oblastí v Anglicku a vo Walese. Facebook Twitter Pinterest West Ham United získal v kocke Premier League Kicks Cup za menej ako 16 rokov. Fotografia: Charlie Clift

Workshop o nebezpečenstve zneužívania drog a alkoholu je základnou súčasťou projektu. Na turnaji Kicks Cup, celovečerný turnaj, ktorý skončil Newcastle United, ktorý vyhral turnaj pre dievčatá mladších ako 16 rokov a West Ham United získal zmiešanú / chlapčenskú stavky online cenu mladšiu ako 16 rokov, sa konala workshop pre mladých ľudí, ktorí v mnohých prípadoch , Boli po prvýkrát mimo svojich miest.Incidenty v oblasti kriminality a antisociálneho správania klesli až o 48% v niektorých oblastiach, na ktoré sa zameriava program Kicks, ktorý ponúkal Wilfriedovi Zahovi a Raheemu Sterlingovi cestu do hry. Bývalý rozhodca v Premier League Chris Foy. Bývalý policajt a školský dôstojník Foy povedal: “Máme 600 detí vonku, kde hrá futbal, z každej časti krajiny. Máme rôzne národnosti, rôzne náboženstvá, chlapci a dievčatá a všetci sa integrujú. Všetci sú v ňom spoločne pre jednu spoločnú vec a to je hrať futbal.Nie je to len o tom, že deti odrazia z ulíc, ide o ich vzdelávanie a budovanie skutočne dobrých priateľstiev. “Premier League Kicks Cup, ktorý sa tento rok hrá na 24 nedotknutých ihriskách v Liverpoole a na Hackney Marshes V roku 2014, preukázal obrovský úspech. Nové zariadenie na Jeffreyho Humblea – vízia manažéra operácie MYA Liam Corcoran – má už pozitívny vplyv na futbal v základnej oblasti. Viac ako 2 000 mladých ľudí pripojených k Walton & Kirkdale League každých víkendov používa ihriská a dospelý futbal sa vracia na stavky live miesto, pretože obsahuje vhodné šatne.Medzitým pridanie spoločenskej haly, ktorú môžu využiť miestni obyvatelia a ktoré budú prenajaté, aby pomohli MYA s prevádzkovými nákladmi, rozširuje svoju oddanosť aj za hranicami futbalu.

Gill Bainbridge, výkonný riaditeľ MYA, povedal : “Pracovali sme z prenosných kabín a používame prenosné toalety už niekoľko rokov. Mali sme veľa incidentov vandalizmu ešte pred žhářským útokom. Mali sme štyroch cyklistov, ktorí chrliť ihrisko a oplotenie, ktoré nebolo vhodné na tento účel. Facebook Twitter Pinterest Kick-off medzi West Ham United a Newcastle United v 2015 Premier League Kicks Cup.Foto: Charlie Clift

“Teraz, keď sme spoločne vybudovali spoločenskú miestnosť s investíciou, komunita cíti, že má investíciu do zariadenia a ľudia sú oveľa pravdepodobnejší, Čo ich rodiny môžu používať. Ak majú deti pocit, že majú niečo, čo im patrí, sú oveľa menej pravdepodobné, že by to vandalizovali. Všetci dostanú niečo z toho, a to je v súlade s našou myšlienkou byť neoddeliteľnejšou súčasťou miestnej komunity. ”

Bainbridge využila svoj prejav na otváracom ceremoniáli s cieľom požiadať o premietanie 3G z premiéry liga.Bola to pripomienka, že pre úspechy, ako je udalosť v Jeffrey Humble, je oveľa viac urobiť.

Vláda, futbalové združenie a Premier League – ktorá pôvodne prisľúbila investovať 5% Jeho celkové práva na vysielanie do hry grassroots, ale teraz hovorí, že dáva približne 3% – znížili financovanie základného kameňa športu v posledných rokoch. Zníženia vo verejnom sektore prinútili miestne úrady, aby zvýšili výšku poplatkov za udelenie stávok, znemožnili obchodovanie s niekoľkými historickými amatérskymi ligami, zatiaľ čo budúcnosť 66-ročného Hallen AFC je ohrozená po tom, čo Parížska rada v Almondsbury zvýšila nájomný poplatok klubu z 12 000 libier na 20 000 libier rok. 76-ročný pozemník klubu, Terry Henderson, ponúkol svoje životné úspory, aby pomohol Hallenovým prevádzkovým nákladom na ďalší rok.Toto je krutá situácia, ktorej čelia dobrovoľníci, ktorí žijú v Británii. Investície v spoločnosti Jeffrey Humble a v programe Kicks však ukazujú ďalekosiahle prínosy. Ako radca Kushner odráža: “Ľudia boli veľmi skeptickí a rozčarovaní. Bol tu hnev a frustrácia. Väčšina rozhovorov, ktoré som mala, keď som bol zvolený v roku 2012, bol takýto: “To sa nestane, to sa nestane, pre mladých ľudí tu nie sú žiadne zariadenia.” Teraz je to úplne iné. Teraz je rozhovor o: “Ako to môžeme urobiť?” Alebo “Prečo sa to ešte nepodarilo otvoriť?” Územie sa úplne zmenilo. “Existuje 200 domov, ktoré sú postavené na ceste, Obchody sa otvárajú a máme dve nové školy.Ľudia môžu vidieť všetky tieto zlepšenia, ktoré prebiehajú a berú na vedomie. Dnes máme dospelých, ktorí hrajú futbal na tejto stránke, investovali nielen v zariadení, ale aj v kvalite ihrisk, trávy a odvodňovania, a je to skvelé zariadenie pre oblasť. Antisociálne správanie kleslo viac ako kdekoľvek inde v meste, o 4% -5%. To, čo sa tu deje, malo významný vplyv. ”

zdroj: http://cz-bonus.com/policia-hlada-pomoc-pri-hladani-flase-belmore/